Musím jako hráč za členství nějak platit?

Ne, členství v Českém Airsoftovém Svazu je bezplatné.

Jak dlouho moje členství trvá?

Čtyři kalendářní roky. Poté tě vyzveme, aby jsi si jej obnovil.

Mohu členství kdykoliv zrušit?

Samozřejmě! Stačí napsat email na ceskyairsoftovysvaz@centrum.cz a požádat o zrušení svého členství v ČAS.

Co za členství dostanu?

Jako registrovaný sportovec získáváš ihned VŠECHNY výhody od všech organizací, které jsou v ČASu. V tuto chvíli to se jedná o:

Airsoftbattles:

AIRSOFTWARS:

APK airsoft:

Warfield:

Co pro mě členství zamená?

Bezplatné členství v ČAS ti přinese uvedené bonusy a výhody, které jsou cílem tohoto Svazu. Žádné další povinnosti se tvého členství netýkají.

Jak se stanu členem ČAS?

Každý člen, který se přidá do ČAS během registrace zvolí spolek pod který „spadá.“ Vyplníte povinné osobní údaje a je to.

Co na akci pořádanou některým ze subjektů ČAS potřebuji ?

V zásadě pouze airsoft zbraň, kuličky a ochranné pomůcky – brýle. To je nepostradatelný základ, který každý hráč k akci potřebuje. Další specifika jsou uváděny na jednotlivých akcích pořadatelů.

ČAS přece nemůže prezentovat airsoft v ČR, v naprosté dokonalosti…

Správně! Nemůže! Nikdy to nejde dokonale… Jak se říká 100 lidí, 100 chutí a nikdy se nelze zavděčit všem. To však nic nemění na skutečnosti, že chceme – dle nejlepšího vědomí a svědomí rozvíjet tento sport na nejvyšší úrovni kvality, jak to jen umíme.

Proč zvolit ČAS ?

Jsme tu proto, abychom udrželi airsoft a dávali mu patřičnou kvalitu, kterou potřebuje, s určitými pravidly. Zároveň ale chceme zachovat to, co airsoft dělá airsoftem, a to v maximální míře. V rámci tohoto projektu chceme dát hráčům jistotu, že pod touto záštitou určitě volí dobrou akci / organizátora. Samozřejmě i akce bez zaštítění ČAS může být naprosto skvělá, ne-li lepší, jen ji prostě neověříte dřív, než ji zkusíte.

Jistota, že je vše v pořádku

„Airsoftovy punk“ je tu sice stále, ale už na něj není vhodná doba. Časy, kdy jsme si šli jen tak někam zastřílet už prostě nefungují a ani by neměly. Vrhá to na celou komunitu špatné světlo. Proto chceme naší organizací garantovat, že všechny akce jsou 100% legální a ověřené. Nemusíte se tak bát nečekaných problémů!

Udržitelnost airsoftu

S touto problematikou bohužel část komunity nebude souhlasit, ale i airsoft potřebuje udržet své schopné vedoucí, kteří pro komunitu a hráče dělají něco navíc, co posouvá tento sport dále. I od toho jsme tu, abychom tuto udržitelnost schopných lidí podpořili. Aby díky jejich podpoře neztratili zájem o své aktivity.

Udržitelnost u hráčů – nováčků

Každý dělá airsoft s nějakou mírou píle a nadšení. Ale z 80% se to maximum brzy ztratí. A to je škoda! Jsme tu také proto, abychom i toto nadšení udrželi déle, než je “ princip 1 roku.“ Tedy abychom nováčky motivovali v dlouhodobějším setrvání u airsoftu.

Oficiální hřiště

Díky ČAS, dostáváme lepší možnosti k dostupností hřišť. ČAS dokáže pomoct s problematikou pronájmu prostor pro airsoft, což je nedílnou součástí našeho sportu. Koneckonců ať už více nebo méně, prostřednictvím ČAS se dá mnohem snadněji dostat i vlastním herním zónám, a tím tak zajistit, že nebudeme přicházet o herní prostory jednoduše proto, „že nám skončil nájem“.

Máte problém nebo potřebujete pomoct ?

Členství v ČAS přinese pomoc a poradenství na jednom místě. V seskupení dokážeme poradit a pomoct tak, že si téma tazatel nemusí hodiny hledat na internetu, kde se mu vůči organizaci airsoftu stejně fundované odpovědi nedostane nebo na internetu ani není.

Co z členství mají organizátoři, sdružení pod ČAS?

ČAS je platformou, na které se potkávají organizátoři a zástupci airsoftové komunity. Každý z nás něco zná a něco ví. Společně – společným sdílením informací můžeme předejít mnoho karambolů, které jednoho na strnité cestě za svým cílem potká. Už jen výhoda toho, že přijdeme na úřad a při jakékoliv žádosti se můžeme opřít o velkou organizaci, působící napříč republikou zní jinak, než když se na něj dostavíme, jako jednotliví zástupci. Díky této agregaci se nám navíc otevře spousta dveří, které dosud byly zavřené na mnoho západů.

Nejbližší akce
pod záštitou svazu
OP: FARMER - GOLD RUSH
19. 07. 2024

Hladíkov, WarField CQB / Pardubický Kraj

 
ANVIL Aréna 5. - 2024
20. 07. 2024

ANVIL Aréna – Rooktown Maxov / Plzeňský kraj

 
El Protector
14. 08. 2024

Náhlov / Liberecký kraj

 
PILOT III
31. 08. 2024

Hladíkov, WarField CQB / Pardubický Kraj

 
Operace Crossroad III. - 2024
06. 09. 2024

Poběžovice (stát Pozambistán) / Plzeňský kraj